Nasıl Bırakılır

Nasıl Bırakılır

Vücutta sigara kullanımına bağlı olarak toksik madde birikimi oluşur. Bu toksik maddeler vücutta aynı zamanda elektronmanyetik kirlilik yaratır. Mora sigara bıraktırma uygulaması, vücutta sigaradan kaynaklı birikmiş bu toksik maddelerin elektronmanyetik bilgileri ve izlerinin temizlenmesi prensibine dayanır. Mora cihazı bu elektromanyetik izi kullanarak kişinin vüzuduna, sigara kullanmadan önceki normal halini hatırlatır ve kişinin sigara ile kurumuş olduğu bağı ortadan kaldırır. Böylelikle mora sigara bıraktırma uygulaması sonunda kişinin sigaraya karşı bağımlılığı, sigara içme isteği kalıcı olartak ortadan kalkar. Seans sonrasında kişi, azaldığını zaman ilerledikçe artan etkilerle hisseder. Bir hafta gibi kısa süre içerisinde, kişi sigaraya karşı gerçek anlamda nötr hissetmeye başlar. Hayatı boyunca hiç sigara içmemiş birisi için sigara fikrinin “anlamsız” olması gibi… Mora sigara bıraktırma uygulaması istisnai durumlar dışında genellikle tek seans olarak uygulansa da ilk günlerde eğer ihtiyaç hissedilirse hastalarımızın ücretsiz kullanabilecekleri bir destek seans hakları da bulunur.

Uygulama Nedir

Bu uygulama sigara bıraktırmada dünyada en başarılı ve geliştirilmiş, en son teknolojiye sahip tıbbi bir cihaz yardımıyla yapılmaktadır.

Mora tamamen yan etkisiz bir uygulamadır. Morada kullanılan cihaz tıbbi bir cihazdır ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Mora uygulaması Mora cihazı yadımıyla yapılan biorezonansın genel adıdır.  Kendine has teknolojisinden dolayı Mora Terapi olarak da anılmaktadır. Biorezonans uygulamalarında maddelerin kimyasal özellikleri değil, fiziksel özellikleri (elektromanyetik frekansları) kullanılır. Bağımlılık uygulamalarında yapılan işlem, bağımlılık yapmış olan maddenin (sigara, alkol vb.) numunesinin özel cam tüpler yardımıyla cihazın içine yerleştirilerek cihaza tanımlatılması ve bu maddenin alınan elektromanyetik frekanslarının vücuttan silinmesi işlemdir.

Yani bağımlılık yapan maddenin (sigara, alkol vb.)  elektromanyetik frekansları vücuttan silinir ve bağımlılığın kalıcı olarak ortadan kalkması sağlanır.

Nasıl Yapılır

Uygulama öncesinde kişi, 1-2 gün öncesinden merkezimizi arar ve randevu alır. Kişinin merkezimize gelirken tiryakisi olduğu marka sigaradan yanında en az 2 adet getirmesi gerekir. Uygulamada kişinin içtiği sigaraların elektromanyetik frekans bilgisi kullanıldığından, seans öncesinde kişiden iki adet sigarayı yarım olarak içip, özel cam tüplere koyması istenir. Ayrıca kişi, bağımlılık durumu ve anamnezi alınmak üzere hazırlanmış olan hasta formunu doldurur. Arkasından kişi, uygulamanın  yapılacağı özel odaya alınır ve rahat bir koltuğa oturtulur. Mora cihazının elektrotları aynı bir EKG çektirir gibi kişinin vücudunun belli bölgelerine yerleştirilir. Özel cam tüplere konulan sigara örnekleri de cihazın ilgili bölümlerine yerleştirilir. Uygulama sırasında kişi genellikle sadece rahatlama ve sakinlik hali içerisinde olur. Genellikle kişiler bu sürenin keyif içerisinde geçtiğinden bahsederler. Seans bitiminde kişiye uygulamanın decamı nı sağlamak üzere uygulama sırasında frekans yüklemesi yapılan özel alaşımdan hazırlanmış Mora Çipi ve hemeopatik sıvı verilir. Uygulamanın frekanslarını taşıyan mora çipi seasn sonrasında kişinin göbek deliğinin 3 parmak altına betafix tarzı bandaj ile yüzeysel olarak yapıştırılır ve bir ay boyunca taşıması istenir. Hemeopatik sıvıyı nasıl kullanacağı, dikkat edilmesi gerekenler hakkında kişi bilgilendirilir ve uygulama sonlandırılır.

Neden Mora Tercih Ediliyor

Mora sigara bıraktrma uygulamasının tercih edilmesinde önde gelen üç sebep vardır.

  1. Mora sigara bıraktırma uygulaması bağımlıklıklar için geliştirilmiş son teknolojiye sahip tıbbi cihazla yapılmaktadır. Bu cihazla yapılan uygulamada bağımlılıktan kurutlma süreciniz hem fiziksel hem de psikolojik açıdan çok rahat geçmektedir.
  2. Uygulama sonrasında genellikle nikotin açlığı yaşanmaz. Bu nedenle genellikle yoksunluk hissine bağlı huzursuzluk, sinirlilik hali, anksiyete, mutsuzluk veya depresyona eğilim durumları yaşanmaz.
  3. İştah artışı yaşanmadığı için kilo alımı oldukça sınırlıdır.

Yan Etkisi Yoktur

Şimdiye kadar yapılmış bilimsel çalışmaların hiçbirinde ciddi bir yan etki mile karşılaşılmamıştır. Çünkü vücutta zararlı etkilere yol açabilecek bir biorezonans tedavi uygulaması vücudun enerji meridyenleri ile iletişime geçmez.

Randevu al